اگر چه انتخابات نامزد انتخابات نامزدهای انتخاباتی

اگر چه: انتخابات نامزد انتخابات نامزدهای انتخاباتی اخبار سیاسی و اجتماعی

انتقال نیمار به رئال مادرید منتفی شد؟

به گزارش ایلنا، از وقت مصدومیت نیمار در لیگ فرانسه و سفر او به برزیل شایعات اطراف جدایی این بازیکن از پاری سن ژرمن و پیوستن به رئال مادرید قوت گرفت. طبق گفته..

ادامه مطلب

سرمربی آینده باواریایی ها تحقیر شد ، پیروزی بایرنی‌ها برابر فرانکفورت

قهرمان زودهنگام بوندس‌لیگا در منزل بیست‌و‌ششمین برد فصلش در این رقابت‌ها را کسب کرد. پیروزی بایرنی ها برابر فرانکفورت/ سرمربی آینده باواریا..

ادامه مطلب

شاگردان هاینکس در پی قهرمانی زودهنگام ، بردی دیگر جهت بایرن مونیخ

تیم فوتبال بایرن مونیخ در هفته بیست و یکم رقابتهای بوندس لیگا در زمین ماینتس پیروز شد. بردی دیگر جهت بایرن مونیخ/ شاگردان هاینکس در پی قهر..

ادامه مطلب

برانکو قطعا تمدید می‌کند / گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس می گوید در روزهای آینده برانکو قطعا قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد. گرشاسبی: برانکو قطعا تمدید می کند عبارات مهم ..

ادامه مطلب

استقلال لایق برتری بود/ پنج بازیکن مهم را در اختیار نداشتیم ، ویسی

سرمربی استقلال خوزستان گفت: نیاز مبرم به جذب بازیکن داریم تا اینکه بتوانیم خودمان را تقویت کنیم،‌ در ادامه مسابقه های کار سخت‌تر خواهد شد و باید آما..

ادامه مطلب

احتمال برگزاری دیدار پرسپولیس و صنعت نفت ، فتاحی خبر داد

رئیس کمیته مسابقه های شرکت لیگ می گوید دیدار پرسپولیس و صنعت نفت هنوز لغو نشده است. فتاحی خبر داد/ احتمال برگزاری دیدار پرسپولیس و صنعت نفت ..

ادامه مطلب

آیا همه روی بیرانوند و ربیع‌خواه زوم کرده‌اند/ گزینه خوبی جهت هدایت کرواسی هستم ، برانکو

سرمربی پرسپولیس گفت: امسال پرسشها فراوانی در لیگ قهرمانان آسیا داشتیم و با این وجود به عملکرد تیمم افتخار می‌کنم. برانکو: آیا همه روی بیرانو..

ادامه مطلب