اگر چه انتخابات نامزد انتخابات نامزدهای انتخاباتی

اگر چه: انتخابات نامزد انتخابات نامزدهای انتخاباتی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی مقام انگلیسی در تهران، خواستار آزادی یک محکوم امنیتی می‌شود

مقام انگلیسی در تهران، خواستار آزادی یک محکوم امنیتی می‌شودمعاون وزیر خارجه انگلیس در حاشیه مراسم تحلیف رئیس‌جمهور کشور عزیزمان ایران درخواست آزادی یک محکوم امن

مقام انگلیسی در تهران، خواستار آزادی یک محکوم امنیتی می‌شود

مقام انگلیسی در تهران، خواستار آزادی یک محکوم امنیتی می شود

عبارات مهم : ایران

مقام انگلیسی در تهران، خواستار آزادی یک محکوم امنیتی می شودمعاون وزیر خارجه انگلیس در حاشیه مراسم تحلیف مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران درخواست آزادی یک محکوم امنیتی را مطرح خواهد کرد.

به گزارش تسنیم، رسانه های انگلیس گزارش داده اند مقام ارشد انگلیسی که در پایتخت کشور عزیزمان ایران حضور دارد از این وقت جهت درخواست آزادی «نازنین زاغری راتکلیف»، شهروند ایرانی-انگلیسی بازداشت شده است در کشور عزیزمان ایران استفاده خواهد کرد.

مقام انگلیسی در تهران، خواستار آزادی یک محکوم امنیتی می‌شود

به نوشته «اسکای نیوز»، «آلیستر برت»، معاون خاورمیانه ای وزیر خارجه انگلیس که در حاشیه مراسم تحلیف حجت الاسلام «حسن روحانی» مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران با مقام های این کشور جهت آزادی اتباع دو تابعیتی بازداشت شده است در کشور عزیزمان ایران از جمله «زاغری» استفاده خواهد کرد.

«ریچارد راتکلیف»، همسر «نازنین زاغری» در گفت وگو با «اسکای نیوز» ابراز امیدواری کرده مشورت های «آلیستر برت» به آزادی وی از زندان منجر شود. او گفت اعتقاد است که دولت انگلیس، «صمیمانه» عنوان «زاغری» را پیگیری می کند.

مقام انگلیسی در تهران، خواستار آزادی یک محکوم امنیتی می‌شودمعاون وزیر خارجه انگلیس در حاشیه مراسم تحلیف رئیس‌جمهور کشور عزیزمان ایران درخواست آزادی یک محکوم امن

به گزارش تسنیم، نازنین زاغری تبعه ایرانی ــ انگلیسی است که 15 فروردین سال 1395 به وسیله نیروهای شرکت اطلاعات سپاه کرمان در فرودگاه امام خمینی(ره) دستگیر و به کرمان انتقال یافته شد.

سپاه ثارالله کرمان 26 خرداد سال 95 طی اطلاعیه ای از این دستگیری به عنوان دستگیری یکی از سرشبکه های مهم وابسته به بیگانگان که مأموریت های مختلفی در جهت تحقق اهداف شوم دشمن های نظام انجام داده بود، یاد کرد و در این باره توضیح داد: «ایشان با عضویت در شرکت ها و مؤسسات بیگانه در طراحی و اجرای پروژه های رسانه ای و سایبری با عنوان براندازی نرم نظام مقدس جمهوری اسلامی همکاری داشته هست. نامبرده یکی از سرشبکه های مهم مؤسسات معاند بوده که تحت هدایت و حمایت سرویس های رسانه ای و جاسوسی دولت های بیگانه فعالیت های مجرمانه خود را طی سالیان گذشته انجام داده است».

پرونده زاغری جهت ادامه پیگیری ها به دادستانی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافت و بعد از انجام تحقیقات و بررسی های لازم، با صدور کیفرخواست به دادگاه انقلاب صادر شد و شعبه 15 دادگاه انقلاب، زاغری را به 5 سال حبس محکوم کرد.

مقام انگلیسی در تهران، خواستار آزادی یک محکوم امنیتی می‌شود

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | انگلیس | ایرانی | انگلیسی | رسانه ای | رسانه ها | انگلیسی | دولت انگلیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs